Posiadamy koncesję na ochronę osób i mienia oraz na prowadzenie usług detektywistycznych ZOBACZ

O firmie

Strona główna O nas O firmie

Niezmiernie mi miło, że to właśnie naszą stronę odwiedzacie. W kilku słowach chciałbym scharakteryzować, czym Firma EMES i Partnerzy się zajmuje, jakimi dysponuje możliwościami i w czym się specjalizuje. Poznacie Państwo także ludzi, którzy tworzą tą Firmę, i jestem pewien, że to właśnie u nas znajdziecie rozwiązanie swoich problemów. Przyświeca nam idea, że każdy klient jest tym najważniejszym i każdą sprawę traktujemy priorytetowo.

EMES i Partnerzy to Firma, a przede wszystkim ludzie, którzy pomagają swoim klientom sprostać trudnym wyzwaniom w środowisku biznesowym. Identyfikujemy, zarządzamy oraz minimalizujemy zagrożenia wynikające z bieżącej działalności oraz nieoczekiwanych zdarzeń.

Naszym klientom proponujemy indywidualną ofertę, poufność i kompleksową realizację zlecenia. Gwarancją najwyższego poziomu naszych usług są osoby posiadające niezbędne uprawnienia dostępu do wiedzy i informacji.


Wśród klientów EMES i Partnerzy, znajdują się znane spółki należące do Skarbu Państwa, polskie i zagraniczne spółki „giełdowe”, polskie i zagraniczne Banki, duże Korporacje handlowe oraz inne znaczące podmioty gospodarcze. EMES i Partnerzy współpracuje ze znanymi kancelariami prawniczymi oraz klientami indywidualnymi oferując swoim kontrahentom realizację skomplikowanych usług zarówno „defensywnych”, jak też „ofensywnych”, mających za zadanie skuteczną „ochronę biznesu”.

Wszystkie nasze działania, czynności, przeprowadzamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Firma EMES i Partnerzy działa również poza granicami Polski, a naszą specjalnością są kraje Europy Środkowo – Wschodniej. W większości europejskich krajów posiadamy swoich współpracowników rekrutujących się z szeroko pojętych „służb specjalnych” co gwarantuje dyskrecję, rzetelność i profesjonalizm wykonywanych zadań.

Współpracujemy ze znanymi partnerami działającymi w obszarze bezpieczeństwa biznesu. Chcemy, by każde powierzone nam zadanie wykonane było w sposób zapewniający to co najcenniejsze – bezpieczeństwo biznesu naszych klientów.

Marcin Skóra
Właściciel

Marcin Skóra - Właściciel