Posiadamy koncesję na ochronę osób i mienia oraz na prowadzenie usług detektywistycznych ZOBACZ

Postepowania szkodowe

Strona główna Usługi Bezpieczny biznes Postępowania szkodowe

Postepowania szkodowe

Od samego początku funkcjonowania Firmy EMES i Partnerzy zajmowaliśmy się badaniem okoliczności zdarzeń losowych, w konsekwencji których Firmy Ubezpieczeniowe miały wypłacać odszkodowania. Współpracujemy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi przy obsługiwaniu postępowań regresowych i windykacyjnych w pełnym jak i ograniczonym zakresie.

Stosunkowo „łatwe” pieniądze z tytułu odszkodowań powodują, że przestępstw wyłudzeń tego świadczenia jest coraz więcej. Każde takie zdarzenie niesie za sobą zasadność, bądź jak okazało się w wielu przypadkach które badali specjaliści z Firmy EMES i Partnerzy, bezzasadność roszczeń.

Przez te wszystkie lata wyspecjalizowaliśmy się w ustalaniu prawdziwego przebiegu zdarzenia, Doświadczenie jakie nabyliśmy w toku kilkudziesięciu lat służby i styczności z kłamstwem i chęcią oszukiwania, procentuje odkrywaniem stanu faktycznego w tego typu zdarzeniach. Zaufały nam największe Firmy Ubezpieczeniowe w kraju. Dzięki naszej pracy wielokrotnie uniknęły one wielomilionowych odszkodowań.