Posiadamy koncesję na ochronę osób i mienia oraz na prowadzenie usług detektywistycznych ZOBACZ

Wykrywanie urzadzen podsluchowych

Strona główna Usługi Bezpieczny biznes Wykrywanie urządzeń podsłuchowych

Wykrywanie urzadzen podsluchowych

W czasach szpiegostwa gospodarczego oraz wszechobecnej konkurencji, jednym z powszechnie używanych narzędzi nieuczciwej walki biznesowej stał się podsłuch. Firma EMES i Partnerzy proponuje Państwu skorzystanie z naszej wysoce profesjonalnej usługi wykrywania sprzętu podsłuchowego, którą wykonamy wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt najwyższej jakości, którym posługują się wykwalifikowani i przeszkoleni współpracownicy.

Wykonując zlecone przez Państwa czynności, zrobimy to w sposób profesjonalny, dyskretny i poufny. Wykryjemy nawet najbardziej zminiaturyzowane nadajniki radiowe, zarówno w użytkowanych przez Państwa pomieszczeniach biurowych, samochodach oraz obiektach prywatnych.

Po zakończonych czynnościach, przygotujemy na piśmie specjalny protokół obejmujący zestawienie wszystkich przeprowadzonych przez nas działań. W raporcie zawrzemy między innymi wszelkie ewentualne sugestie zmian mających na celu poprawę bezpieczeństwa danego obiektu. Ponadto otrzymacie Państwo od nas wskazówki dotyczące dalszych Państwa działań w celu uniknięcia ryzyka podobnej inwigilacji.