Posiadamy koncesję na ochronę osób i mienia oraz na prowadzenie usług detektywistycznych ZOBACZ

Ochrona mienia

Strona główna Ochrona mienia

Firma EMES I PARTNERZY, oferuje usługi w zakresie kompleksowej ochrony osób i mienia, w tym:

Ochrona fizyczna

OCHRONA FIZYCZNA

Firma EMES I PARTNERZY, wykonuje usługi z zakresu ochrony fizycznej wobec Klientów biznesowych i osób prywatnych. Wszelkie wykonywane przez nas czynności, odbywają się zawsze z poszanowaniem obowiązującego prawa oraz ze szczególną dbałością o interes naszych Klientów. Firma EMES I PARTNERZY posiada wyspecjalizowanych agentów ochrony, którzy odznaczają się doskonałą sprawnością fizyczną oraz wysoką kulturą osobistą. W oparciu o oczekiwania naszych Klientów, pracownicy EMES I PARTNERZY mają zawsze odpowiednio dobrane stroje, które odpowiadają specyfice prowadzonych działań ochronnych. Realizując czynności ochronne, korzystamy w różnorodny i wszechstronny sposób z najnowszych rozwiązań technicznych, co niewątpliwie podnosi jakość świadczonych przez nas usług.

Ochrona fizyczna

OCHRONA VIP

Firma EMES I PARTNERZY, świadczy profesjonalne usługi w zakresie ochrony VIP. Czynności realizujemy w miejscu zamieszkania osób chronionych a także w ich miejscu pracy i innych wskazanych lokalizacjach. Oferujemy wielopłaszczyznową ochronę stałą, tymczasową oraz na wezwanie. Pracownicy EMES I PARTNERZY, realizujący czynności w zakresie ochrony, pozostają do Państwa dyspozycji przez 24h na dobę. Firma EMES I PARTNERZY przyjmuje również zlecenia czasowe, gdzie prowadzimy ochronę podczas następujących zdarzeń: koncerty, festiwale, trasy koncertowe i inne występy artystyczne, konferencje, spotkania biznesowe, wystąpienia publiczne, prezentacje, itp. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie poprzedzając realizacje czynności profesjonalnym przygotowaniem oraz szczegółowymi analizami prawdopodobnych zagrożeń. Przed przystąpieniem do zlecenia, przeprowadzamy szereg czynności przygotowawczych, opracowujemy schematy działań ochronnych i opracowujemy procedury działań w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowych.

Firma EMES I PARTNERZY, prowadzi działalność gospodarczą w oparciu o Koncesję L-0317/17 wydaną przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, zgodnie z ustawą z dn. 22 sierpnia 1997 r. o Ochronie Osób i Mienia.