Posiadamy koncesję na ochronę osób i mienia oraz na prowadzenie usług detektywistycznych ZOBACZ

Współpracownicy

Strona główna O nas Współpracownicy

Jarosław Nieć

Dyrektor Generalny firmy EMES i Partnerzy. Były oficer i długoletni szef w różnych jednostkach polskich służb porządku prawnego. Specjalista w zakresie zarządzania ryzykiem oraz rozwiązywania spraw trudnych i nietypowych. W firmie EMES i Partnerzy bezpośrednio nadzoruje i koordynuje wszystkie projekty związane z weryfikacją szkód dla Towarzystw Ubezpieczeniowych, ekspert z obszaru wywiadu gospodarczego oraz audytu dochodzeniowego. Specjalizuje się w przeglądach ryzyka, sprawach gospodarczych, audytach śledczych oraz sprawdzeniach pracowniczych.

Sławomir Brotaj

Koordynator działań realizowanych przez współpracowników firmy EMES i Partnerzy. Były oficer i długoletni szef w różnych jednostkach polskich służb porządku prawnego. W przeszłości pełnił służbę na stanowiskach kierowniczych w Wydziałach Kryminalnych oraz d/w z Korupcją. Przez długie lata był specjalistą w Wydziałach d/w z Przestępczością Gospodarczą. Podczas swojej służby zajmował się najcięższymi gatunkowo sprawami dotyczącymi niegospodarności, przestępczości podatkowej i akcyzowej, przestępczości korupcyjnej oraz kryminalnej. W firmie EMES i Partnerzy jest specjalistą od ochrony marki, zwalczania nieuczciwej konkurencji oraz czynności związanych z wywiadem gospodarczym.

Wstega żałobna

Andrzej Świszcz

Adam Bekier

Menedżer z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach zarządczych. Akredytowany coach ICF, trener i wykładowca akademicki. W Firmie EMES i Partnerzy odpowiedzialny za obszar szeroko rozumianych szkoleń biznesowych. Specjalizuje się w tematyce przywództwa w biznesie i budowania zespołu, komunikacji i strategii przedsiębiorstw. Z uwagi na swoje doświadczenie oraz wykształcenie, nieoceniony podczas sporządzania wniosków z przeprowadzonych czynności w sprawach ochrony biznesu. Prezes Zarządu InnerSource, Wiceprezes Zarządu Fundacji na rzecz rozwoju Politechniki Poznańskiej.

Robert Słomski

W firmie EMES I PARTNERZY jest specjalistą d/s Operacyjnych. Były oficer w jednostkach polskich służb porządku prawnego. Odpowiedzialny za projekty związane z weryfikacją szkód dla Towarzystw Ubezpieczeniowych. Ekspert z obszaru śledztw majątkowych, wywiadu gospodarczego oraz audytu dochodzeniowego - śledczego. W firmie EMES i PARTNERZY nadzoruje wszelkie projekty z regionu województw małopolskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego.

Andrzej Piazdecki

W firmie EMES I PARTNERZY jest specjalistą d/s naszych kluczowych klientów na terenie krajów byłego WNP . Były oficer i długoletni szef w różnych jednostkach polskich służb porządku prawnego. W EMES i PARTNERZY odpowiedzialny jest za projekty z obszaru nadużyć wewnętrznych, korupcji menadżerskiej oraz w prowadzeniu audytów śledczych. Ekspert w zakresie ofensywnych metod pracy operacyjnej.

Dariusz Paluch

W firmie EMES i Partnerzy specjalista d/s Operacyjnych. Były oficer polskich służb porządku prawnego. W Firmie EMES i Partnerzy odpowiedzialny za projekty z obszaru nadużyć wewnętrznych, zwalczaniu nieuczciwej konkurencji oraz w prowadzeniu audytów śledczych.

Anna Kras

W Firmie EMES i Partnerzy odpowiedzialna za logistykę oraz koordynację wszelkich działań prowadzonych w regionach, a także pierwszy kontakt z klientem. Ukończone z wynikiem bardzo dobrym wyższe studia na kierunku Inżynieria Materiałowa, jak również jej osobiste predyspozycje, sprawiają że cała działalność firmy EMES i Partnerzy jest sprawnie funkcjonującym, precyzyjnym mechanizmem.

Bartłomiej Adamski

Zdobył ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe w trakcie m.in. pełnienia funkcji kierowniczych w pionie ekonomicznym Centralnego Biura Śledczego Policji. Absolwent Narodowej Akademii FBI w Quantico USA. Audytor Wewnętrzny II stopnia wpisany na Krajową Listę Audytorów. Certyfikowany trener - projektował i realizował liczne szkolenia w Polsce i za granicą. W firmie EMES i PARTNERZY odpowiedzialny jest za audyty oraz szkolenia.

Witold Kubat

Specjalista z 30 – letnim doświadczeniem w polskich służbach porządku prawnego w sprawach kryminalnych w tym w przestępczości samochodowej. W okresie służby w Policji wielokrotnie wyróżniany w tym Brązową Odznaką Zasłużony Policjant. W firmie EMES i PARTNERZY odpowiedzialny za projekty związane z weryfikacją szkód dla Towarzystw Ubezpieczeniowych, z śledztwami majątkowymi czy wywiadami gospodarczymi.

Mieczysław Sitko

Absolwent Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Były oficer w jednostkach polskich służb porządku prawnego na stanowiskach kontroler ruchu drogowego - obsługa kolizji i wypadków drogowych a także specjalista ds. wykroczeń-występowanie w charakterze oskarżyciela. W EMES i PARTNERZY odpowiedzialny jest za zadania z zakresu weryfikacji szkód dla Towarzystw Ubezpieczeniowych, śledztwa majątkowe oraz wywiad gospodarczy.

Krzysztof Łuczyński

Były oficer i długoletni szef w różnych jednostkach polskich służb porządku prawnego. Pełnił służbę w komórkach realizujących techniczne i osobowe wsparcie zadań operacyjnych. W firmie EMES i Partnerzy bezpośrednio nadzoruje i koordynuje projekty związane ze zleceniami dotyczącymi monitoringu technicznego, ekspert i konsultant obszaru ofensywnych czynności detektywistycznych.